ASSAKREDYT

ASSA KREDYT TO POŻYCZKA POZABANKOWA DŁUGOTERMINOWA.

Jakie warunki należy spełniać, aby otrzymać pożyczkę w Aasa Polska?
Aasa Polska oferuje pożyczki Klientom, którzy mieszkają na stałe w Polsce, są w wieku od 20 do 80 lat, otrzymują udokumentowany stały dochód w Polsce, posiadają aktywny rachunek bankowy oraz nie widnieją w rejestrze dłużników BIG InfoMonitor.

Czy mogę wnioskować o pożyczkę, jeśli mam niespłacony kredyt w banku lub innej instytucji kredytowej?
Tak, jeśli Klient nie ma zaległości w spłacaniu rat i odsetek oraz nie jest wpisany do rejestru dłużników BIG InfoMonitor.

Jak mogę ubiegać się o pożyczkę?
Aby ubiegać się o pożyczkę w Aasa Polska, Klient musi wypełnić wniosek o pożyczkę, który dostępny jest na naszej stronie internetowej www.asakredyt.pl (patrz: WNIOSEK O POŻYCZKĘ)

Kiedy mogę ubiegać się o pożyczkę?
Wniosek o pożyczkę Klient może składać drogą elektroniczną każdego dnia tygodnia, 24 godziny na dobę. Wnioski rozpatrywane są w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

Czy mogę wnioskować o pożyczkę w Aasa Polska, jeśli figuruję w bazach BIG, BIK, ZBP?
Każdy wniosek rozpatrywany jest w Aasa Polska S.A. indywidualnie.
W ramach procesu weryfikacji Klienta Aasa Polska sprawdza bazy BIG, BIK i ZBP.
W przypadku figurowania w rejestrze dłużników BIG InfoMonitor otrzymanie pożyczki nie jest możliwe.

Jak długi jest okres od złożenia wniosku do wypłaty pożyczki?
Po pozytywnej ocenie wniosku i otrzymaniu podpisanego kontraktu cała kwota przyznanej pożyczki znajdzie się na wskazanym przez Klienta rachunku na następny dzień roboczy, pod warunkiem, że nie mamy trudności w skontaktowaniu się z Klientem i otrzymaliśmy wcześniej wymaganą opłatę weryfikacyjną w wysokości 1 zł.

Jakie dokumenty są potrzebne, aby otrzymać pożyczkę?
Zazwyczaj nie wymagamy żadnych dodatkowych dokumentów. Jednakże w niektórych przypadkach, w celu zweryfikowania zdolności kredytowej Klienta, możemy poprosić o wyciąg bankowy, zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument potwierdzający stały dochód.

Czy mogę zapoznać się z treścią umowy przed przyjazdem kuriera?
Aby umożliwić zapoznanie się z treścią umowy przed jej podpisaniem w obecności kuriera, po przyznaniu pożyczki umowa wraz z wstępnym harmonogramem spłat pożyczki jest przesyłana na adres e-mail wskazany przez Klienta.

Czy mogę ubiegać się o pożyczkę, jeśli nie spłaciłem poprzedniej?
Tak, Klient może ubiegać się o kolejną pożyczkę przed całkowitą spłatą bieżącej pożyczki. Jedynym warunkiem jest spłata przynajmniej połowy rat bieżącej pożyczki.

3 thoughts on “ASSAKREDYT”

  1. Aasa Kredyt jest o tyle fajne, że pożyczają na dłuższy okres. To jedna z nielicznych takich firm na rynku. Już miałam dosyć tych chwilówek na 30 dni, bo nie miałam aż tyle kasy co miesiąc żeby oddawać całe kwoty chwilówek. Zaczęłam rozglądać się za czymś co nie byłoby tak uciążliwe w spłacaniu. Zobaczyłam tutaj, że jest kilka firm pozabankowych które dają kasę na kilka miesięcy no i wybrałam Aasa Kredyt. Potrzebowałam pieniędzy na święta. Pożyczyłam 1000zł na 8 miesięcy. Moja pierwsza rata wyniosła 196zł, kojene są już nieco mniejsze. Trochę długo wypełniałam wniosek o pożyczkę, ale grunt, że mi przyznali. Bardzo się cieszę. Miałam normalne święta i stać mnie na spłatę rat.

  2. Aasa Kredyt udziela pożyczek od 20 do 80 roku życia! Nie mogłam uwierzyć. Ja co prawda mam już 25 lat, ale moja siostra ma właśnie dopiero 20 i dostała u nich pożyczkę! Bardzo się ucieszyła, bo miała pusty BIK i żaden bank nie chciał jej niczego pożyczyć. A w Aasa od razu jej przyznali! Może to dziwne, ale babcia mojej kumpeli ma 77 lat i nigdzie nie mogła nic dostać z racji wieku. A BIKu nie miała najlepszego… Wszystkie firmy brały pod uwagę klientów do góra 75 lat. A tu proszę, kolejna niespodzianka! Fajna firma, bo można u nich pożyczyć do 2000zł do 18 miesięcy.

  3. Jestem zainteresowana pożyczką pozabankową z dłuższym okresem kredytowania. Zobaczyłam na tej stronie, że jest coś takiego jak Aasa Kredyt. Zaniepokoiła mnie jedna rzecz. Na ich stronie bardzo wyraźnie pisze, że opłata przygotowawcza wynosi 390zł. To niby jest jednorazowe… Ktoś wie o co chodzi? Czy z kwoty którą pożyczam zabierają te 390zł czy muszę je wpłacić przed rozpatrzeniem wniosku? Tak trochę niefajnie… A nie, dobra, już doczytałam! Ta opłata jest rozkładana równomiernie na wszystkie raty kredytu. To w sumie nie powinno być aż tak odczuwalne jak uiszczenie całej kwoty na raz… Może coś u nich pożyczę bo jestem pod ścianą…

Dodaj komentarz