INCREDIT

INCREDIT ? to szybka pożyczka bez zabezpieczeń i dokumentów, która jest dostępna dla wszystkich mieszkańców Polski w wieku od 22 do 65 lat. Dostępne są kwoty od 500 do 5000 złotych. Klient ma możliwość spłaty pożyczki w okresie od 1 do 24 miesięcy.

Jakie wymagania należy spełnić aby otrzymać pożyczkę w INCREDIT?

 • Aby otrzymać pożyczkę:
  * musisz być osobą na stałe mieszkającą i pracującą w Polsce i mieć od 22 do 65 lat;
  * musisz mieć stałe dochody;
  * musisz posiadać rachunek w którymkolwiek z polskich banków oraz aktywne podłączenie do sieci telefonii komórkowej

  W jakiej wysokości mogę otrzymać pożyczkę?

  W zależności od wypłacalności możesz otrzymać pożyczkę w kwocie od 500 do 5000 zł.

  Kwota pierwszej pożyczki może wynosić do 1000 zł.

2 przemyślenia nt. „INCREDIT”

 1. Incredit to genialny parabank! Dają tam pożyczki nawet na 24 miesiące co pomogło już wielu osobom wyjść z długów. Mi też!
  Z powodu paru zawirowań życiowych nie mogę już liczyć na pieniądze z banku a Incredit zlitowało się nade mną nie jeden raz! Maksymalnie możemy wziąć 5000zł. Za pierwszym razem maksymalna kwota do pożyczenia to 1500zł na 6 miesięcy. Rata wynosi wtedy jakieś 375zł o ile pamięć mnie nie myli. Na następne pożyczki musimy już „zapracować” poprzez uczciwą spłatę pierwszego kredytu. Polecam Incredit wszystkim bo to firma godna zaufania!

 2. Incredit to bardzo przyjazna firma. Są jedną z nielicznych na naszym rynku instytucją pozabankową dającą pożyczki na kilkumiesięczne raty. Zadłużeni ludzie tylko na coś takiego czekali i pewnie nie jedna osoba chętnie skorzystała. Ja zresztą również! Jestem niezwykle pozytywnie zaskoczony prędkością uzyskania pieniędzy na konto. Od razu poleciałem do urzędu skarbowego zapłacić zaległy abonament radiowo telewizyjny i nie musiałem o nic się martwić. Stać mnie na comiesięczne spłaty rat. Gdybym musiał wziąć zwykłą chwilówkę na miesiąc, to miałbym problem. A tak – żaden urząd nie jest mi straszny. Polecam z całego serca!

Dodaj komentarz