MOTOPOŻYCZKA

Motopożyczka to elastyczne rozwiązanie finansowe dla osób:
? mających problem z uzyskaniem pożyczki w banku,
? które potrzebują szybko większej gotówki
? posiadających własny samochód nowy lub używany do 12 lat

Udzielamy pożyczek od 5000 do 100000 złotych nawet do 72 miesięcy (w
zależności od wieku pojazdu). Zabezpieczeniem pożyczki jest samochód
Pożyczkobiorcy. Co ważne po udzieleniu pożyczki samochód dalej
pozostaje do dyspozycji Pożyczkobiorcy. Stosujemy elastyczne podejście
do Klientów, oraz przejrzyste i jasne procedury udzielania pożyczki.

3 thoughts on “MOTOPOŻYCZKA”

  1. Motopożyczka to bardzo ciekawa firma. Musiałem skorzystać i jestem bardzo zadowolony :). Wyczytałem o niej na tej stronie. W wielkim skrócie chodzi tam o to, że pożyczamy pieniądze pod zastaw auta. Czyli podstawowym warunkiem otrzymania pożyczki jest posiadanie samochodu. Maksymalna kwota pożyczki jaką możemy otrzymać to 50% wartości auta. W sumie to tylko posiadacze super bryk mogą wyciągnąć w Moto pożyczce dużo pieniędzy, ale jak kogoś przyciśnie to zastawi też swojego złoma. Jeżeli nasz gruchot jest wart np. 5000zł, to maksymalnie możemy liczyć na 2500zł. Oczywiście musimy się liczyć z tym, że jeżeli nie oddamy pożyczki, to zabiorą nam samochód, Ale to chyba oczywiste. Czytajcie umowy żeby później nie narzekać! Tam zawsze wszystko pisze. Polecam Moto Pożyczkę!

  2. Moto Pożyczka wydawała mi się bardzo atrakcyjna. Tak sobie o niej tutaj poczytałam i niby wszystko ok. Weszłam na ich stronę a tam pisze, że auto nie może być starsze niż 10 lat :(… Moje kochane autko ma już 17 lat… No i nic nie dostałam :(… Szkoda. Może kiedyś kupię sobie coś nowszego i wtedy coś uda mi się u nich pożyczyć. Fajnie, że pożyczają nawet na okres 60 miesięcy i dalej można jeździć swoim autem. Spoko! Szkoda, że się nie załapałam :(… Może namówię brata, żeby coś mi załatwił… On ma Seata 8 letniego. Ja bym mu spłacała raty a on wziął by pożyczkę na siebie. Jeszcze zobaczę…

  3. Moto Pożyczka to genialne rozwiązanie. Na rynku pozabankowym jeszcze się z czymś takim nie spotkałem! Potrzebowałem pilnie pieniędzy na wykonanie kilku badań prywatnie a nie miałem pieniędzy. Bank nie chciał udzielić mi kredytu bo mam trochę rozpaprany BIK. Zobaczyłem tutaj Moto Pożyczkę i porządnie się nad nią zastanowiłem. Pożyczają tam aż do 60 miesięcy! Trzeba mieć auto nie starsze niż 10 lat i gotowe! Moje auto ma akurat 6 lat, więc trochę dostałem ;). Pożyczają tam do 50% wartości auta i dalej możemy jeździć tym autem! Zanim podpiszecie umowę, zastanówcie się czy będzie Was stać na spłatę rat bo to pożyczka pod zastaw auta. Polecam wszystkim, ta firma bardzo mi pomogła!

Dodaj komentarz