PROVIDENT

POŻYCZKA PROVIDENT(RATY Z PRZELEWEM LUB RATY W DOMU)TERAZ RÓWNIEŻ DO WYBORU RATY TYGODNIOWE LUB RATY MIESIĘCZNE ORAZ POŻYCZKA KONSOLIDACYJNA W PROVIDENCIE.

4 thoughts on “PROVIDENT”

  1. Provident to genialna instytucja pozabankowa! Uratowali mi życie za co będę im bardzo wdzięczna do samego końca. Pilnie potrzebowałam pieniędzy na niespodziewany wydatek a w banku niestety nie mogłam wziąć kredytu. Wypełniłam wniosek przez internet, pani z Providentu skontaktowała się ze mną telefonicznie i umówiłyśmy się na wizytę w celu podpisania umowy. Pani była przemiła i podobały jej się moje koty! Wybrałam pożyczkę w opcji przelew z comiesięczną spłatą rat na konto. Tak! W Providencie wcale nie trzeba wybierać pożyczki z opcją domową. Nikt cię nie nachodzi co tydzień i raty są niewyobrażalnie niższe! Porównywalne nawet do tych w zwykłych bankach! Nie żartuję! Jeżeli nie wierzycie, to sprawdźcie sami. Szczerze polecam!

  2. Do Providentu z początku podchodziłam nieufnie. Koleżanki z pracy opowiadały mi jaki to oni mają wysoki procent i że ciężko jest tam coś dostać. Ponieważ mam charakterek i wszystko wiem najlepiej, postanowiłam to sprawdzić bo potrzebowałam kasy. Do banku nie mogłam się uśmiechnąć, więc został mi parabank jakim jest Provident. Poczytałam na ich stronie jakie są zasady udzielenia pożyczki. Złożyłam wniosek i za chwilę zadzwonił do mnie przemiły pan. Umówiliśmy się na wizytę domową aby sporządzić i podpisać umowę. Zdecydowałam się na pożyczkę z cotygodniową ratą do spłacenia na konto Providentu. Wiecie, że to działa? Mity o wysokich ratach to jakieś bzdury! Takiej niskiej raty to w życiu nie widziałam! Płacę 9zł tygodniowo, czyli 36zł miesięcznie! Świetna sprawa! Polecam wszystkim i nie wierzcie babom, które skarżą się na tą firmę!

  3. Provident to firma na której nigdy się nie zawiodłam. Z początku udzielali tylko pożyczek domowych. Teraz można spłacać u nich pożyczkę przez internet czy po prostu przez dowolny bank czy w okienku płatniczym. Wówczas rata jest o wiele niższa niż przy obsłudze domowej. Ba! Czasami nawet niższa niż gdybyśmy pożyczali pieniądze w banku. Teraz Provident udziela pożyczki z premią. Wystarczy przez miesiąc spłacać pożyczone pieniądze według harmonogramu spłat i w zależności od pożyczonej kwoty dostajemy gratis dodatkowe pieniądze. Po prostu taką premię. Nie wiem czy nowi klienci mogą liczyć na tą opcję. Muszę poczytać na tej stronie. Polecam Provident każdemu!

  4. Z usług Providenta korzystam już od 3 lat. Ich stawki procentowe są bardzo niskie. Nawet porównywalne do tych bankowych! Oczywiście tylko wtedy gdy pożyczamy w opcji przelew czyli bez obsługi domowej. Spłacamy raty miesięczne lub tygodniowe poprzez przelew bankowy czy internetowy. Można również przez pocztę, ale radzę wysłać taki przelew wcześniej bo przelewy pocztowe długo idą. Wybierając pożyczkę w Providencie musimy liczyć się z wizytą przedstawiciela tej firmy w naszym domu w celu spisania umowy. To czysta formalność. Taką mają procedurę. Po jakimś czasie od spisania umowy dostajemy pieniążki na konto. Na ogół przelew przychodzi szybko. Bardzo fajna firma, przedstawiciele są mili a raty niskie. Przeczytałam na tej stronie, że wprowadzili nowość w postaci pożyczki z premią. Fajna promocja! Dodatkowo osoby prowadzące działalność gospodarczą również mogą zaciągnąć pożyczkę na firmę. No i jest jeszcze pożyczka konsolidacyjna. W Polsce to bardzo przydatna pożyczka. Wiele osób zaplątało się w spiralę długów a Provident pomaga rozwiązać ten problem. Provident to firma idąca z duchem czasu!

Dodaj komentarz