SOHOCREDIT

SOHOCREDIT .

Wygodna pożyczka bez wychodzenia z domu, bez poręczycieli i zbędnych formalności. Pierwsza pożyczka bez prowizji w 15 minut na koncie. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

10 thoughts on “SOHOCREDIT”

 1. Soho Credit nie każdemu przyznaje pożyczki ,mnie się udało dwa razy otrzymać pożyczkę.To są jednak pożyczki dla osób,które będą w stanie spłacić pożyczkę w całości.Można i w ratach spłacać,ale tak,aby pozyczka została w całości w terminie.Wiadomoże jest możliwość przedłużenia spłaty pożyczki 7 dni,14 dni,30 dni,ale trzeba wpłacić odpowiednią kwotę do wybranego terminu wydłużenia spłaty pożyczki. ALE JAKBY NIE PATRZYŁ JEST TO DROGA POŻYCZKA OPROCENTOWANIE SZOKUJĄCE,PRAWIE JAK W PROVIDENCIE. CHWILÓWEK NAROSŁO JAK GRZYBÓW PO DESZCZU,PRZEŚCIGAJĄ SIĘ W SWYCH NAJLEPSZYCH OFERTACH,A PROCEDURY SĄ TAKIE SAME JAK W SOHO CREDIT O UBIEGANIE SIĘ O POŻYCZKĘ NP:PIERWSZE CO TO OPŁATA REJESTRACYJNA 0,01 ZŁ ,ABY ZWERYFIKOWAĆ DANE KLIENTA ORAZ JEGO KONTO BANKOWE,NA KTÓRE FIRMA PRZELEJE POŻYCZKĘ.
  A więc bierzmy pożyczki odpowiedzialnie na konkretny cel,a nie na widzimisię.
  Pozdrawiam

 2. splacilam im jedną pozyczkę z miesiąc temu, teraz zawnioskowałam o drugą i tu zdziwko, bo była odmowa i to od razu po wciśnięciu klawisza „weź” czy jak oni tam mają
  Na moje pytanie czemu, zostałam poinformowana, ze mam wpis w KRD. Ponieważ wiem, ze nie ma takiej mozliwości, strasznie się zdenerwowałam, bo to różnie może być, zadłużenia na „ukradzione dane” też się zdarzają.
  Wzięłam, natychmiast raport z KRD na temat własnej osoby, żeby zobaczyć co i jak i.. jestem czysta. Żadnych wpisów, zero..
  Nie wiem jak te gamonie z soho to sprawdzają

 3. Generalnie wszystko wygląda ok. Trochę strachu nabrałem przy podawaniu informacji o dochodach, nazwie firmy gdzie pracuję itp. Myślałem, że będą wydzwaniać, ale luz.
  Polecam innym bo pierwsza pożyczka za darmo. Opinia pozytywna. Innym też polecam tę firmę.

 4. Jedna z pierwszych firm, z których usług korzystałem. Początki jak pamiętam nie były łatwe – telefon i dokładne odpytanie delikwenta. Teraz nie narzekam, koszty pożyczki są w miarę niskie, a wszystko odbywa się automatycznie i szybko. Koszty pożyczki niskie do kwoty 1500, potem z niewiadomych powodów gwałtownie rosną. Średniak na rynku . MINUSY: początkowa uciążliwa weryfikacja telefoniczna, zadziwiający wzrost kosztów pożyczki powyżej kwoty 1500 PLN. PLUSY: dla stałego klienta automatyczne przyznawanie pożyczki, okresowe promocje.

 5. Na infolinii to pracują chyba debile, nic nie wiedza, nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania, cos tam stekaja do słuchawki a jak nie potrafią odpowiedzieć to się rozlaczaja, co to za firma????????????? Tragedia jakas, zero profesjonalizmu, na maile nikt nie odpowiada, najlepsze jest to ze spłacasz pozyczke a oni ci ksieguja za przedluzenie pozyczki i 150 zl poszlo w kosmos, na infolinii nikt nic nie wie, patologia, nie polecam, nigdy nie miałam takich problemów!!!!!!

 6. Generalnie wszystko wygląda ok. Trochę strachu nabrałem przy podawaniu informacji o dochodach, nazwie firmy gdzie pracuję itp. Myślałem, że będą wydzwaniać, ale luz.
  Polecam innym bo pierwsza pożyczka za darmo. Opinia pozytywna. Innym też polecam tę firmę.

Dodaj komentarz