SZYBKAGOTÓWKA

SZYBKAGOTÓWKA TO JEDNA Z NAJNOWSZYCH CHWILÓWEK NA RYNKU.

KTO MOŻE DOSTAĆ POŻYCZKĘ?

Obywatele Polski w wieku od 18 do 65 lat, posiadający rachunek bankowy w jednym z polskich banków i aktywny telefon komórkowy

ILE MOGĘ POŻYCZYĆ? Do 3000

Możliwa do uzyskania suma pożyczki zawiera się w przedziale od 100 do 3000 zł, natomiast okres pożyczki od 1 do 30 dni

3 thoughts on “SZYBKAGOTÓWKA”

  1. Szybka Gotówka jest szybka jak diabli ;D ! Mam 18 lat i dali mi chwilówkę! Ale jajca! W życiu się nie spodziewałem 😀 ! Tak sobie wypełniłem wniosek z tej strony i poszło! Teraz mam kasy w pizdu XD !!! Nie wiem jeszcze na co wydam te 500zł, ale pożyczka jest spoko. Pożyczyłem na miesiąc. Pytanie co będzie później… To prawda, że jak się nie odda to coś mogą zrobić? Nie wiem, jakieś bazy i zrazy… Coś tam słyszałem, ale nie kumam. Może ktoś wytłumaczyć o co kaman? Kumpel mówi, że nie oddał i tylko dostaje jakieś listy… Ktoś coś wie?

  2. Szybka gotówka to bardzo przyjazna firma. Spotkałam się z nią na tej stronie. Wahałam się jeszcze nad Takto Finanse, ale zdecydowałam się na Szybką Pożyczkę. Nie trzeba u nich przedstawiać żadnych dokumentów oprócz dowodu osobistego. No i trzeba mieć swoje konto i telefon. Taka oczywistość. Szybka Gotówka pracuje całą dobę. Niestety jeżeli macie konto w jakimś dziwnym banku, to możecie czekać na kasę trochę dłużej. Wiecie – banki spółdzielcze i inne zacofane instytucje bankowe. Ogólnie Szybka Pożyczka jest ok. Polecam wszystkim z pewnym sumieniem!

Dodaj komentarz