TAKTO

TAKTO POŻYCZKA

TAKTO oferuje najwyższą kwotę pożyczki poza bankiem – do 10 000 zł. Okres spłaty nawet do 36 miesięcy. Po złożeniu wniosku decyzja kredytowa podejmowana jest do 1 godziny. Wypłata pożyczki nawet do 1 godziny po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Pożyczka można otrzymać bez wychodzenia z domu.

2 thoughts on “TAKTO”

  1. Takto Finanse jest wspaniałą firmą! Dają pożyczki na dłuższy okres kredytowania, nawet do 3 lat! Wystarczy zarabiać minimum 500zł netto miesięcznie i nie mieć żadnego komornika. Świetne rozwiązanie dla osób nie mogących pozwolić sobie na tradycyjny kredyt bankowy. Dla przykładu: biorąc pożyczkę w wysokości 1000zł na 12 miesięcy, miesięczna rata wynosi 148zł. Ja właśnie wzięłam ten tysiąc na kupno pralki, która nagle mi się zepsuła. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!

  2. Jestem niezwykle zadowolona z usług Takto Finanse. Korzystałam z ich pomocy już parę razy. Banki nie chcą mi udzielać kredytów, ponieważ mam za mało punktów w BIK. U nich dostałam pożyczkę bez problemu. Obecnie spłacam nieco większą pożyczkę – wzięłam 6000zł na 24 miesiące i moja rata wynosi 478zł. Bez żadnych dodatkowych kosztów i ukrytych haczyków. Kredyt w banku pewnie byłby tańszy, ale jak już pisałam – nie mam co liczyć na usługi banku. Bardzo chwalę sobie Takto i polecam ją znajomym.

Dodaj komentarz