ZAIMO

ZAIMO.

Możemy przelać na Twoje konto do 6000 zł w zaledwie 10 min.

3 thoughts on “ZAIMO”

  1. Pożyczka Zaimo jest czymś wspaniałym! Dają pożyczki na parę miesięcy a nie tylko na miesiąc jak wszystkie instytucje pozabankowe. Wpadłam na tą firmę na tej stronie. Moją uwagę przyciągnął baner. Myślałam, że to Snake z gry Metal Gear Solid 😀 ! Patrzę – a tu świetna propozycja finansowa w sam raz dla mnie :). Plusem tej firmy jest jasność zasad. Nie ma żadnych ukrytych haczyków. Wystarczy przeczytać dział pytania i odpowiedzi i wszystko mamy objaśnione czarno na białym. Bardzo fajna firma. Jeżeli nie możecie dostać pożyczki w banku, to polecam Zaimo 🙂 !

  2. Na Zaimo trafiłam zupełnie przypadkiem. Szukałam czegoś co ma dłuższy okres kredytowania. Nie interesowała mnie zwykła chwilówka, bo już miałam 2 i chciałam je spłacić. Wpisałam odpowiednie hasła w wyszukiwarce. Trafiłam tutaj i trochę poszperałam. Zaimo wydało mi się najbardziej korzystną pożyczką w mojej sytuacji. Można pożyczyć u nich maksymalnie do 10000zł na 24 miesiące. Oczywiście nikt od razu nie dostanie tych 10000zł. Najpierw trzeba terminowo spłacić inne pożyczki w Zaimo, żeby dostać aż tyle pieniędzy. Ogólnie firma bardzo fajna. Na ich stronie wyczytałam, że jeżeli zwlekamy ze spłatą pożyczki, to po 6 dniach zwłoki dostajemy monit za który trzeba zapłacić 40zł. Zastanawia mnie czy mogę to rozumieć jako ciche przyzwolenie na np. 5 dniowy poślizg w spłacie raty… Co o tym sądzicie? Ktoś się kiedyś spóźnił z płatnością w Zaimo?

  3. O Zaimo dowiedziałem się niedawno z reklamy telewizyjnej. Chciałem poznać więcej szczegółów na temat tego parabanku. Odwiedziłem tą stronę i wszystko stało się jasne. Do wypełnienia wniosku potrzebowałem tylko nazwiska, numeru PESEL, numeru dowodu osobistego, adresu zameldowania, adresu e-mail, numeru telefonu komórkowego, informacji dotyczących zatrudnienia i dochodów oraz numeru rachunku bankowego. Żadnych papierów czy zaświadczeń. To dobrze, bo jak mam iść załatwiać jakieś zaświadczenia z pracy to odechciewa mi się wszystkiego. Panie w biurze są bardzo niemiłe i to pewnie dlatego. Dzięki Bogu Zaimo oszczędziło mi tego kłopotu. Dostałem u nich pożyczkę. Ciekawostką jest to, że w Zaimo oceniają naszą możliwość spłaty pożyczki indywidualnie. Zawsze możemy liczyć na pożyczkę na którą nas stać. Dzięki temu nie wplączemy się w długi. Inne firmy stosują tzw. progi, czyli im więcej razy pożyczymy tym na większe kwoty możemy liczyć w przyszłości. W Zaimo jest z tym nieco inaczej. A wniosek o pożyczkę rozpatrzyli mi w minutę! Zaimo na rynku pożyczek pozabankowych wyróżnia się dłuższym okresem kredytowania. Możemy pożyczyć pieniądze na okres od 3 do 24 miesięcy. A procenty? Procenty są niskie – od 5 do 12% w skali miesiąca. Polecam tą firmę!

Dodaj komentarz