ZAPLO

ZAPLO POŻYCZKA ONLINE.


Pożyczkę możesz otrzymać jeżeli:

  • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej
  • jesteś w wieku od 21 do 75 lat
  • posiadasz dochód
  • posiadasz aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Zaplo.pl

7 thoughts on “ZAPLO”

  1. Jestem naprawdę zadowolona, że wybrałam Zaplo.pl – szybko i łatwo. Cieszę się, że w trudnej sytuacji można pożyczyć tyle, ile trzeba. O ile wiem, w innych firmach wszystko idzie powoli, jesteście najlepszą firmą, która pomaga ludziom, jeśli mają problem z gotówką. Jeszcze raz dziękuję, i niech jak najwięcej ludzi zwraca się do Was. Pomyślnego dnia!”

  2. Zaplo to nic innego jak klon Vivusa tyle że na raty, korzystałam wcześniej z ich oferty i byłam zadowolona. Wzięłam 3600 na rok i harmonogram spłat jest bardzo przyzwoity. Na pewno koszt niższy od większości podobnych pożyczek na rynku.

  3. Witam,korzystałam już z pożyczek Vivus.pl i byłam i jestem bardzo zadowolona.Teraz wyszli klientą na przeciw i te 7000tys.na rok to też fajna oferta.Wzięłam 1600 na rok i harmonogram spłat jest bardzo przyzwoity.Kredito24 i inne tak drogie firmy dostaną po dupie na pewno.

  4. Jak to dobrze, że na rynku pojawiła się kolejna pożyczka pozabankowa z możliwością kilkumiesięcznej spłaty! Jak tylko dostałem cynk o Zaplo, to poleciałem do kompa i zacząłem czytać bo potrzebowałem kasy na wakacje jak tysiące Polaków. Chciałem pojechać do Zakopanego i pojechałem, bo dostałem kredyt bez problemu :). To były świetne wakacje! Chyba moje najlepsze. Pożyczyłem kasę na 6 miesięcy, więc nie muszę oddawać wszystkiego na raz jak to w chwilówkach bywa. Zaplo udziela też pożyczek osobom do 75 roku życia. Moja babcia w końcu znalazła też coś dla siebie, bo było ciężko jej coś znaleźć. Świetna firma. Bardzo szybko działają.

  5. Korzystam z tej pożyczki, bo dają kredyty pozabankowe na parę miesięcy a nie tylko na miesiąc. Obecnie spłacam 500zł które wziąłem na nowe ubrania do szkoły dla syna. No i plecak i zeszyty. Bardzo szybko przelewają pieniądze. Nie mają Bóg wie jakich wymagań aby otrzymać u nich pożyczkę. Wystarczy dowód osobisty, telefon komórkowy, konto bankowe należące do nas oraz ewentualnie jakieś zaświadczenie lub inne dokumenty które potwierdzają nasze dochody gdy wskazuje na to ocena ryzyka kredytowego. W sumie to w wielu parabankach wymagają tych rzeczy. A szczególnie pierwszych trzech. Bez nich nie ma o co się starać. Zaplo to jedna z moich ulubionych firm udzielających pożyczek pozabankowych.

Dodaj komentarz